Борислава Христова и нейният Сепси се класираха за полуфиналите в румънското първенство по баскетбол, след като отстрани Търгу Муреш с 2-0 победи.

Сепси спечели домакинството си със 105:37, а след това и гостуването си със 101:49. В реванша българката бе на терена малко над 20 минути, като записа 13 точки, 3 борби и 3 асистенции.

На полуфиналите Христова и компания ще имат за съперник Рапид Букурещ, който отстрани Олимпия Брашов, също с две победи.Полуфинал за Борислава Христова в Румъния

Борислава Христова и нейният Сепси се класираха за полуфиналите в румънското първенство, след като отстрани Търгу Муреш с 2-0.