Румънският Сибиу, с българина Павлин Иванов в състава, приключи участието си в турнира за Купата на ФИБА Европа с поражение от шампиона Анвил Влоцлавек. Сибиу загуби от Анвил със 71:84 (14:22, 15:21, 16:24, 26:17) като гост в Полша в двубой от шестия, последен кръг от група „Б“ на турнира за Купата на ФИБА Европа.

Поражението бе шесто поредно за Сибиу, който остана на последното, четвърто място в класирането в групата без нито една победа, а съставът от Полша заема втората позиция с актив 3-3. Лидер в групата е испанският Билбао Баскет с пет победи от пет изиграни мача.

Павлин Иванов бе титуляр и завърши с 2 точки и 1 асистенция за 15 минути на терена. Другият българин, който доскоро носеше екипа на Сибиу - Йордан Минчев, напусна тима преди броени дни.

Домакините водеха с 43:29 на почивката, а през второто полувреме контролираха играта и преди последните 10 минути резултатът бе 67:45.

Най-резултатен за победителите от Анвил Влоцлавек бе Якуб Гарбач с 15 точки и 4 борби.