Филип Виденови неговият Асеко Проком претърпяха ново поражение в груповата фаза наЕвролигата. Тимът с българина в състава си загуби като гост отМакаби Тел Авив с 58-99. Срещата протече по пълния контрол на израелския тим, а поражението е пето поред за Асеко Проком, който все още няма победа в турнира., съобщава bgbasket.com

Още през първата част на мача Макаби поведе и си създаде преднина от 10 точки. Отборът спечели и втората четвърт, като авансът му на почивката беше комфортен – цели 17 точки. През второто полувреме разликата продължи да се увеличава и израелският тим нямаше проблеми да приключи нещата в своя полза.

Филип Виденов игра 15 минути за Асеко Прокоми завърши с 2 точки и 2 борби. Най-резултатни с по 14 точки бяха Джей Ар Гидънси Даниъл Юинг. За Макаби Чък Айдсън наниза 20 точки, а по 13 добавиха Дорон Пъркинси Гай Пнини.