Отборът на Олимпиакос, с българина Александър Везенков в състава, победи ПАОК с 84:73 (21:17, 24:17, 19:15, 20:24) като гост в отложена среща от 20-ия кръг на първенството на Гърция по баскетбол за мъже. Олимпиакос постигна 16-и успех от 17 мача, с който се изравни с тима на Панатинайкос на върха във временното класиране в шампионата.

Везенков завърши с 8 точки, 10 борби и 3 асистенции за 24 минута на терена. Най-резултатен за Олимпиакос беше Тайлър Дорси с 19 точки и 6 борби. За ПАОК Джърмейн Лав отбеляза 14 точки.

Гостите от Атина водеха през целия двубой, като на почивката резултатът бе 45:34, а преди последните 10 минути баскетболистите на Олимпиакос дръпнаха с 64:49. Домакините успяха да намалят пасива си в началото на четвъртата част, но тимът Олимпиакос не допусна ПАОК да застраши водачеството му. Най-голямата разлика в срещата достигна 19 точки.

В следващия си мач от местното първенство съставът на Олимпиакос приема Арис на 7 април.