Тази нощ българските фенове на баскетбола отново ще могат да гледат изявите на Александър Везенков в НБА.  Неговият Сакраменто Кингс излиза срещу Голдън Стейт Уориърс, воден от звездата Стеф Къри. Мачът започва в четвъртък от 4:00 сутринта българско време и ще бъде предаван пряко по DIEMA SPORT 3.

Това ще бъде втори сблъсък между двата отбора, като в първия сблъсък от редовния сезон в НБА преди седмица  Сакраменто Кингс загуби със 114:122 от седемкратния шампион.

Везенков се представи страхотно в първите три срещи на Кралете - в дебюта си той се отчете с 8 точки за 16 минути при победата със 130:114 над Юта Джаз. След това българинът записа 12 минути и 10 точки срещу Уориърс, а приносът му за успеха срещу Лос Анджелис Лейкърс със 132:127 след продължение бе още по-впечатляващ - 11 точки за 18 минути на паркета.