Работнички победи МЗТ Скопие с 93:89 (22:12, 18:21, 20:18, 12:21, 7:7, 14:10) след две продължения и се класира за финала на турнира за Купата на Северна Македония по баскетбол за мъже.

Редовното време завърши 72:72, а след първите пет допълнителниминути отново имаше равенство - 79:79. Работнички спечели второто продължение с 14:10 и си осигури място на финала.

Българският национал Чавдар Костов изигра силен мач за победителите. Той беше най-резултатен с 19 точки, а освен това добави 8 борби, 1 асистенция, 1 отнета топка и 2 чадъра за 40:46 минути като титуляр.

Отборът на Работнички имаше аванс от 37:20 четири минути преди почивката, но в 35-та минута МЗТ Скопие изравни за 65:65. До края на редовното време и в двете продължения се игра кош за кош, а след четири поредни точки в края Работнички успя да спечели мача.