Отборът на Аликанте, с Калоян Иванов в състава си, ще срещне Барселона в четвъртфиналните плейофи на мъжкото баскетболно първенство на Испания. Първите две срещите от серията ще се играят на 17-ти и 18-ти май.

В последния кръг на редовния сезон в Испания Аликанте победи гостуващия Фуенлабрада с 66:55 точки.
Българският национал Калоян Иванов игра 24 минути и завърши с 9 точки, 8 борби и 1 асистенция.
Аликанте завърши на осма позиция в крайното класиране с 18 победи и 16 загуби, а лидер е Барселона с 29 победи и 5 загуби.

Българският национал Деян Иванов игра 33 минути при загубата на Монтегранаро в 34-ия кръг на мъжкото баскетболно първенство на Италия. Монтегранаро загуби домакинството си на Монтепаски Сиена с 57:113 точки.

Иванов беше втори по резултатност и завърши с "дабъл-дабъл" - 16 точки, 17 борби и 3 асистенции. Монтегранаро завършва редовния сезон на 15-та позиция в  класирането с 12 победи и 20 загуби.