Калоян Иванов се представи на ниво при победата на Петким срещу гостуващия Анкара с 82:66 (19:21, 30:19, 19:12, 14:14) точки в среща от 11-ия кръг на първенството на Турция по баскетбол за мъже във втора лига.

Петким изигра силна втора четвърт, с което си осигури успеха. Така отборът записа втора победа за сезона. Иванов се отличи с 11 точки, 6 борби и 8 асистенции за 31:25 минути като титуляр.

След успеха Петким се изкачи на 16-о място в класирането с две победи и девет поражения от началото на сезона.

Марбург загуби като гост от Хернер с 53:68 (9:20, 21:18, 13:25, 10:5) точки в двубой от десетия кръг на женското баскетболно първенство на Германия. За гостите българската националка Диана Войнова игра 19 минути и завърши с 6 точки и 6 борби.

След поражението Марбург се смъкна на седмо място в подреждането с 5 победи и 5 загуби./БТА