Деян Иванов отбеляза четири точки и спечели също толкова борби при загубата на литовския Лиетувос Ритас със 78:84 срещу германския Брозе Баскетс в среща от четвъртия ден на груповата фаза в баскетболната Евролига.

Българинът остана 23:50 минути на игрището за литовския си тим, който се намира на четвърто място в класирането след изиграването на всички мачове от група "D".

Убедителен лидер е испанският колос Барселона, който победи с 85:82 Партизан в четвъртък вечер и остана с пълен актив от осем точки. Толкова има и руският ЦСКА Москва, спечелил с 85:58 гостуването си срещу Бешикташ.

Турците са със седем точки след първата си загуба, докато Лиетувос Ритас и Брозе Баскетс са с по две точки пасив, а Партизан е последен с четири загуби.

Илиан Евтимов отбеляза само една точка за Елан Шалон, който отстъпи с 90:93 на италианския Монтепаски и се смъкна до пето място в класирането. Лидер в група "В" е Макаби Тел Авив с пълен актив от точки.