Работнички разгроми с 90:62 точки Фени Индъстрийс и ще спори с Рилски спортист на финала на Еврохолд Балканска лига.

Работнички бе по-мотивираният тим и методично увеличаваше аванса си през целия мач.

В началото на последната четвърт преднината на Работнички достигна 40 точки. Едва в последните минути на срещата считаният от мнозина за фаворит в турнира тим на Фени опита да върне част от достойнството си и намали разликата, която в края на мача бе 28 точки.

Най-резултатен за победителите бе Трайковски с 18 точки, а за Фени - Браун с 19 точки.

Утре в спор за третото място от 15.30 часа ще се срещнат Мега Хипо Лизинг и Фени Индъстрийс, а за титлата от 18.00 часа един срещу друг ще застанат Рилски спортист и Фершпед Работнички.