С Филип Виденов в състава си Цървена звезда победи като гост Тюрк Телеком (Турция) с 89:67 точки във втория кръг в Група L от втората групова фаза на турнир Юрокъп.

Това е трета победа за сръбския гранд във втората фаза. Виденов бе резерва и за 26 минути на терена вкара 15 точки, спечели 5 борби, добави 1 асистенция и 3 лични нарушения.

На 23 февруари Цървена звезда е домакин на Тюрк Телеком. Братята Васил и Илиян Евтимови бяха резерви при загубата на техния АЕЛ Лимасол като гост на руския Самара с 67:70 точки в третия кръг от втората групова фаза на турнира по баскетбол за мъже за Купата на ФИБА-Европа.

Васил Евтимов завърши с 2 точки и 2 борби за 8 минути игра, а Илиян - бе на терена 19 минути и с 5 точки, 2 борби и 1 открадната топка. АЕЛ е на последното място в класирането с 1 1победа и 2 загуби от 3 мача.