Панатинайкос се класира за Финалнта четворка на Евролигата, след като елиминира Динамо (Москва) с 2:0 победи. В днешното си гостуване гърците победиха със 73:65.

ПАО започна добре мача и до края на мача не отстъпи инициативата. Първата част завърши с четири точки преднина за възпитаниците на Желко Обрадович 16:12. На полувремето „детелините” водеха с 6 точки 36:30. Третата четвърт беше категорична за Панатинайкос и преднината им стигна 17 точки. В последната част гостите се поотпуснаха и Динамо успя намали пасива си до 8 точки.

Най-резултатен за победителите бе Рамунас Шишкаускас, който отбеляза 19 точки, а Диамантидис и Батист добавиха съответно по 11 и 10. За отбора от Москва се отличи Лазарос Пападополус, който завърши с 13 точки, а неговият сънародник Антонис Фотцис добави 11.