Реал Мадрид победи гостуващия Цървена Звезда (Сърбия) със 79:67 (16:13, 16:19, 25:14, 22:21) в среща от 11-ия кръг на Евролигата по баскетбол за мъже. Испанският гранд постигна четвърта поредна победа и с баланс от 9-2 и е лидер в класирането, докато сърбите са 14-и с 4 успеха и 7 поражения.

Уолтър Таварес се отличи с 15 точки за Реал, Венсан Поарие добави 14 точки и 8 борби, а Адам Ханга се отчете с 11 точки и 6 борби. Остин Холинс беше най-резултатен за Цървена Звезда с 16 точки.

Байерн Мюнхен спечели срещу Панатинайкос (Гърция) с 81:78 (22:22, 15:22, 22:16, 22:18). Германският тим преодоля пасив от 9 точки шест минути преди края, за да стигне до успеха.

Дарън Хилиард се отчете с 20 точки за тима на Байерн, който има 5-6 и заема 11-о място в класирането. гръцкият тим допусна пето поредно поражение и с 2-9 е на предпоследната позиция. Йоанис Папапетру реализира 17 точки за гостите.

Останалите седем мача от кръга са по-късно тази вечер.