Баскетболистите на Левски записаха четвърто поражение в Адриатическата лига, след като отстъпиха при гостуването си в Унгария на местния Солнок с 67:81 точки. „Сините“ вече с актив 1 победи и 4 загуби след пет изиграни мача. В следващия кръг Левски е домакин на словенския Крка Ново место на 1-и ноември в зала „Универсиада“.

В Унгария шампионите на България изиграха равностойна първа част, която завърши при резултат 16:15. Домакините обаче дръпнаха до почивката с 39:31 точки, а след 30 минути игра водеха с 10 точки – 59:49.

Здравословните проблеми продължиха да тормозят „сините“ като освен, че бяха без капитана си Павел Иванов, Митко Димитров не можа да доиграе двубоя, заради проблем с кръста, а Христо Захариев получи тежък удар в челюстта, но остана на терена. Захариев бе и най-резултатен за Левски с 13 точки, а 12 добави Павлин Иванов.

За Солнок, който е с актив 3 победи и 2 поражения, най-резултатен бе Стефан Синовец с 19 точки.