Левски 2014 измъкна домакинска победа над македонския Блокотехна с 99:93 след продължение в Балканската лига. Успехът е втори у дома за "сините" и с него се изравниха на върха в класирането с Блокотехна.

Двата отбора имат по 5 точки след първите три кръга. Левски доминираше през първото полувреме и имаше 7 точки аванс на почивката. През втората част обаче гостите се активизираха и успяха да пратят мача в продължение. Там домакините отново взеха инициативата и спечелиха с 15:9.

Никола Маравич вкара 22 точки, силен мач направи и Деян Карамфилов, който се отличи със 17 точки, 10 асистенции и 8 борби. За Блокотехна най-резултатен бе Дуейн Бенджамин с 27 точки.

Рилски спортист разгроми черногорския Ибър Рожае с 84:61 като гост и постигна втора победа в Балканската лига. Самоковци водеха в резултата през целия мач и без проблеми стигнаха до успеха. Травис Тейлър бе най-резултатен за Рилски с 20 точки, 18 добави Шелдън Джетър. За Ибър 20 точки реализира Марко Перович.