Деян Иванов и Монтегранаро прекъснаха серията си от поредни загуби в италианското първенство. След шест поредни поражения тимът надигра Енел Бриндизи като домакин с 96:54 точки.

Деян Иванов игра 25 минути и завърши с 10 точки и 5 борби. Раян Тулсън бе най-резултатен за тима с 21 точки, а за гостите по 11 отбелязаха Джулиано Мареска и Якубу Диавара.

Монтегранаро има 10 победи и 13 загуби и три кръга преди края на редовния сезон дели 9-13 място с още 4 отбора.

Българският баскетболист Калоян Иванов записа мач номер150 в испанската елитна лига, но не успя да се поздрави с победа, след като Кахасол загуби драматично от Фуенлабрада със 72:77 точки.

Иванов завърши с 14 точки и 4 борби само за 21 минути игра. До края на редовния сезон остават седем кръга, а в момента Кахасол е на 12-то място с 13 победи и 14 загуби.

Пореден успех в полското първенство записа Асеко Проком. Лидерът в шампионата надигра Анвил като гост със 73:68 точки.

Българският национал Филип Виденов бе най-добър за победителите и завърши с 21 точки и 9 борби.

Проком продължава да е начело в първенството със 17 победи и 5 загуби, като има два успеха повече от втория Туров.

Екатерина Димитрова и Шарлевил загубиха от Шале в пореден мач от френското първенство - 55:58. Димитрова игра 24 минути и завърши с 4 точки и 3 асистенции в мача. Шарлевил е на 12-о място в класирането с 8 победи и 15 загуби.