Отборът на Берое допусна първа загуба в група "А" на Адриатическата лига по баскетбол за жени, след като отстъпи с 57:64 (17:18, 19:17, 10:21, 11:8) като гост на словенския Триглав.

Българките обаче запазиха първото си място в група с 11 точки, колкото имат още Триглав и сръбският Партизан, но с повече мачове. Берое и Триглав изиграха равностоен мач, като разлика направи само силна серия на домакинките в третата четвъртина.

Баскетболистките от България водеха с точка на полувремето, но словенките стигнаха до серия от 15:2 в началото на третата част и с това взеха категоричен аванс. Берое се доближи на пет точки от Триглав само 2:32 минути преди края, но не успя да стигне до изравняване или победа. Моник Рийд се отличи в състава на Берое с дабъл-дабъл при 20 точки и 11 спечелени борби, а Джасмин Пъркинс завърши с 11 пункта и осем борби. Най-резултатна за Триглав с 20 точки беше Ребека Абрамович, а Жива Здолшек добави други 18.

група "А":
Триглав (Словения) - Берое (България) 64:57 (18:17, 17:19, 21:10, 8:11)
Плей Оф Сараево (Босна и Херцеговина) - Партизан (Сърбия) 76:66 (22:16, 11:18, 20:11, 23:21)