Отборът на Берое продължава със страхотното си представяне в Адриатическата лига при жените, след като в Стара Загора победи сръбския гранд Партизан с 81:63 (26:8, 20:22, 17:15, 18:18).

Това бе пета победа от пет мача за българките, с която те еднолично заемат първото място в група "А" с максимален актив от 5 точки. Двубоят започна по най-добрия възможен начин за българките, които спечелиха първата част с 26:8. Преднината от 18 точки се оказа достатъчно комфортна, за да позволи на Берое да запази безпроблемно аванса си с до края на срещата. Най-резултатна в отбора на Берое бе Моник Рийд с 24 точки. Милена Томова прибави 18, а с 14 остана Мария Желязкова.

За Партизан Сузана Милованович остана с 19 точки. За съжаление другият български представил в турнира Монтана 2003 претърпя загуба с 64:68 (22:18, 12:12, 11:22, 19:16) при визитата си на словенския Атлет. В Целье българките започнаха по-добре срещата и спечелиха първата четвърт с 22:18. Авансът на гостенките се запази до почивката, но след нея Атлет успя да поведе в резултата. Словенките спечелиха третата част с 22:11, с което поведоха с 52:45.

В началните минути на последната четвърт авансът на домакините дори се увеличи, но в края Монтана направи силна серия, за да сведе изоставането си до 4 точки 25 секунди преди края. Това обаче бе всичко, на което бяха способни българките. За Монтана това бе второ поражение в 5 мача, докато Атлет поведе в класирането с 4 победи и 1 поражение. Най-резултатна за Монтана бе Радостина Димитрова със 17 точки. За Атлет американката Шанте Еванс вкара 24./БТА