Отборът на Берое победи със 76:68 точки Сутиеска (Черна гора) като гост и отстрани домакините от по-нататъшно участие в Балканската баскетболна лига. Те се нуждаеха само от победа, за да отидат на четвъртфинал, докато беройци с победата отиват директно на полуфинал.

И след силната серия от 7 безответни точки на Берое в началото беше задушена с две поредици от 10:0 за Сутиеска до края на втората четвърт.

През второто полувреме по-дългата скамейка на Берое си каза думата и те обърнаха мача, за да се поздравят с петата си победа в шест мача.

Двубои от четвъртия кръг на втората групова фаза на Балканската лига по баскетбол:

Група С:
Сутиеска (Черна гора) - Берое (България) 68:76 (25:23, 18:14, 12:18, 13:21)
Фени Индъстрис (Македония) - Кожув (Македония) 69:70 (13:20, 13:17, 19:17, 24:16)