Барселона победи с 90:85 (17:16, 19:21, 29:20, 25:28) Олимпия Милано и постигна четвърти пореден успех в баскетболната Евролига за мъже, с което остана на шесто място в класирането с баланс 10-7. Италианците пък са седми с 8-9 победи срещу загуби.

Томас Йортел беше най-резултатен за каталунците с 21 точки и шест асистенции, Кевин Серафин добави 16 пункта и Адам Ханга завърши с 15. Владимир Мицов и Майк Джеймс пък вкараха по 20 точки за Милано. Джеймс също така спечели седем борби и записа осем асистенции, а неговият тим водеше с 37:36 на полувремето. Силна трета част за Барса обаче остави каталунците с преднина от осем точки и в крайна сметка те спечелиха с лекота.

Макаби Тел Авив изостана рано в мача срещу Будучност с десет точки, но успя да спечели с 81:76 (12:18, 22:19, 25:23, 22:16). Норис Коул отбеляза 18 точки през първото полувреме и общо 25 в мача срещу бившия си тим Макаби, но Скоти Уилбекин отговори с 16 през второто. В крайна сметка тимът от Израел стигна до пълен обрат и победа с пет точки преднина.

Панатинайкос пък победи Байерн Мюнхен със 77:67 (22:11, 21:21, 16:18, 18:17).