Винтертур Барселона победи Уникаха и изравни до 1:1 четвъртфиналната серия между двата отбора в Евролигата. Барса се наложи с 80:58 (21:14, 41:30, 64:48) като домакин. Двубоят в Малага преди 2 дни бе завършил при резултат 91:75 в полза на Уникаха. Двата отбора ще играят трети двубой за определяне на победителя.

Звездата Хуан Карлос Наваро бе най-резултатения играч на каталунците с 25 точки, за гостите по 11 отбелязаха Карлос Кабезас и Маркус Файсон.

Следващата решителна среща между двата испански отбора е на 12 април в Малага. Победителят ще се присъедини към Тау Керамика и Панатинайкос за Финалната четворка на турнира, която е в Атина от 4 до 6 април. Четвъртият отбор ще бъде спечелилият двубоя ЦСКА Москва – Макаби Тел Авив.