Филип Виденов показа истинското си лице и направи много силен мач за своя Каха Сан Фернандо в мач от 29-я кръг на испанското баскетболно първенство. Въпреки това отборът от Севиля отстъпи в „българското дерби” като гост на Групо Капитол Валядолид, където играе Васил Евтимов, с 83:97.

Виденов започна като титуляр за Каха Сан Фернандо и реализира 15 точки, 4 асистенции и 3 борби за 33 минути на паркета. Васко Евтимов, който се опитва да спаси отбора на Валядолид от изпадане, бе резерва и игра само 16 минути, като се отчете с две точки, две борби и две асистенции.

Каха Сан Фернандо загуби срещата още в първата четвърт, в която успя да вкара едва 13 точки, срещу 27 на домакините. В останалите три части двубоят бе равностоен, но гостите така и не успяха да изравнят.

Поражението е удар по амбициите на Каха Сан Фернандо да се класира за плейофите в Лига АСВ, тъй като остана на 10 място, докато напред продължават първите осем. До края на редовния сезон остават пет кръга.