Левски постигна втора победа над Морнар Бар в Балканската Баскетболна лига за мъже и остава начело в група В. Днес при гостуването си в бившата югорепублика Черна гора сините от София се наложиха със 105:80 и записаха 7-а победа в 9 мача. Така Левски направи огромна крачка към 1-ото място в крайното класиране в групата, тъй като в последния си домакински мач приема последния Стяуа (Букурещ).

Американците Аарън Харпър и Доналд Коул бяха най-полезните състезатели за Левски, след като завършиха съответно с 29 и 26 точки. Срещата не започна според плановете на Левски и домакините се оттеглиха с аванс от 10 точки след първата част- 26:16.

Пет минути преди края на полувремето обаче Левски изравни резултата- 32:32, 2.50 минути преди края след тройка на Харпър българите за първи път поведоха в резултата. От тук до края на мача Левски тотално доминираше и постепенно увеличи аванса си до 25 точки- 80:105.