Баскетболният Рилски спортист посреща румънския Муреш във вторник от 18 часа в отложен мач от 6-я кръг на Балканската лига. Тимът от Самоков иска да задържи мястото си в тройката във временното класиране в група Б, където се намира с три победи и три загуби. Рилецо загуби последната си среща във вътрешното първенство от Балкан със 70:84 точки, а Муреш бе разгромен от Стяуа с 68:101 точки. Румънците са четвърти до момента в групата от БИБЛ с 2 победи от 5 мача.

В следващия кръг по програма от тази група Б другият бг-тим Балкан приема Муреш в четвъртък от 18 часа в Правец, а на 22-ри февруари Рилски спортист гостува на Морнар в град Бар. В група А мачовете са: ОКК Белград- Жрински Мостар на 22-ри февруари и КК Брод-Светлост – Улцин на 23-ти февруари.

Последният 10-ти кръг от Балканската лига е в началото на март. В група А Левски гостува на Жрински в Мостар на 2-ри март, а Улцин приема ОКК Белград. В група Б на 1-ви март Муреш е домакин на Морнар, а на 2-ри Балкан е посреща Фени Индустри.