Миньор 2015 претърпя домакинско поражение от Спартак Плевен със 72:84 (15:22, 15:16, 18:16, 24:30). Загубата бе осма за перничани, които от началото на сезона домакинстват в столицата в очакване на завършването на ремонта в своята зала, а Спартак продължава позитивната си серия, постигайки общо девета победа.

Гостите взеха 5 точки аванс след първата четвърт, а до почивката увеличиха преднината си за 38:30. Тимът на Миньор 2015 скъси малко дистанцията в третата част и преди последните 10 минути изоставаше с 48:54, но не успя да стигне до обрат.

Николай Стоянов се отличи с 19 точки, 9 борби и 4 асистенции за Спартак Плевен, докато Брайънт Томас се включи с 16 точки и 7 борби.

Лъчезар Тошков бе най-резултатен за Миньор 2015 с 14 точки, 2 борби и 4 асистенции, а по 12 точки отбелязаха Александър Милов и Мартин Тодоров.