ЦСКА отстъпи пред Рилски спортист с 85:86 (31:21, 14:20, 20:20, 20:25) като домакин в София в мач от 17-ия кръг на Националната баскетболна лига (НБЛ) за мъже. Рилски спортист продължи победната си серия в първенството с шести пореден и общо 12-и успех, докато за „червените“ загубата е втора поредна и общо пета от началото на сезона.

Двата състава изиграха интересен сблъсък, в който домакините водеха почти през цялото време. На почивката ЦСКА имаше аванс от 45:41, а в края на третата част резултатът бе 65:61. „Червените“ дръпнаха с 16 точки при оставащи 6:26 минути в двубоя, но Рилски спортист направи страхотен финален щурм, постепенно намали изоставането си, разчитайки на отборната игра и по-точната си стрелба и стигна до обрат в самия край.

Мирослав Васов реализира 16 точки за гостите от Самоков, а 15 точки добави Алън Арнет. За ЦСКА с „дабъл-дабъл“ от 27 точки и 10 борби завърши Кейлъб Уесън.