Отборът на ЦСКА постигна четвърта поредна победа в Националната баскетболна лига. В среща от 12-ия кръг играчите на Росен Барчовски се наложиха като гости над Ямбол с 90:75 (26:23, 26:15, 23:21, 15:16).

Голямата разлика в мача дойде във втората четвърт, която столичани спечелиха с 26:15. В останалите три играта бе равностойна, но през второто полувреме разликата постоянно гравитираше около 15 точки.

За ЦСКА най-резултатен в мача бе Венцислав Петков с 20 точки. Брандън Йънг и Георги Боянов добавиха по 17 точки, а с "дабъл-дабъл" от 15 точки и 11 борби завърши Александър Радукич.

Тейлър Къри бе най-полезен за Ямбол с 18 точки, а с 15 остана Питър Кис.

В класирането ЦСКА е на второ място с 21 точки, на три зад лидера Черноморец Бургас, който спечели всичките си 12 мача до момента.