Левски записа шести успех от девет мача до момента след като се справи с отбора на Ямбол със 89:67 (27:19, 21:20, 15:11, 26:17). „Сините“ държат четвъртото място в подреждането в НБЛ, а Ямбол е девети с актив 3-5.

Двубоят премина с превъзходство на домакините, които поведоха с 27:19 след първите 10 минути, а на почивката авансът им бе 48:39. Баскетболистите на Левски не допуснаха обрат и през второто полувреме, като след третата част резултатът бе 63:50. Макар да направиха повече грешки, „сините“ имаха преимущество в борбата под кошовете (40-23) и демонстрираха по-ефективна стрелба.

По 24 точки за Левски реализираха Алън Арнет и Джон Флорвиъс, като вторият оформи „дабъл-дабъл“, добавяйки 11 борби.

За Ямбол Павел Маринов завърши с 16 точки, 3 борби и 5 асистенции.