Левски Лукойл победи без проблеми Черно море Тича във Варна със 121:88. Успехът е дванадесети за гостите, които имат и три загуби. "Сините" излязоха временно на първо място в класирането, но са с мач повече от Рилски спортист. За победителите Данило Тосич завърши с дабъл-дабъл - 28 точки и 10 борби, като играчът завърши с 1 блок и 4 откраднати топки. Черно море Тича пък остава на последното място във временното класиране на НБЛ с две победи и 13 загуби.

Гостите започнаха отлично срещата, възползваха се максимално добре от слабата стрелба на играчите на домакините и започнаха да трупат преднина, която в средата на първата част достигна до 14 точки при 17:3 за Левски Лукойл. В края на първата четвърт Черно море Тича успя да налани изоставането си до 10 точки - 15:25. За гостите Данило Тасич успя да вкара 8 точки и да спечели 5 борби през първата четвърт. Домакините стартираха добре в началото на втората четвърт и с кош на Александър Милов и тройка на Лъчезар Димитров намалиха изоставането си до 5 точки - 20:25. В средата на втората част след тройка на Венцислав Петков и кош на Тайрън Бразелтън Левски Лукойл успя отново да дръпне с 11 точки в резултата - 41:30. На почивката резултатът бе 59:43 за гостуващия тим.

Гостите показаха добра игра след почивката и набързо вкараха 7 срещу 2 точки за домакините и поведоха с 21 точки при 66:45. В средата на третата част преднината на "сините" достигна 23 точки - 76:53. В края на третата четвърт гостите имаха солидна преднина от 25 точки - 91:66. В началото на последната част домакините за около две минути и половина вкараха 10 срещу 2 точки за гостите и намалиха изоставането си под 20 точки - 76:93. Гостите не позволиха да се случи изненада и спокойно доиграха срещата и я спечелиха със 121:88.