Носителят на Купата на България Дунав (Русе) победи като гост Монтана 2003 с 87:77 (25:17, 19:21, 17:18, 14:19, 12:2) точки след продължение в първия мач за бронзовите медали в Националната баскетболна лига за жени. Играе се до две победи от три мача, а втората среща е на 13-ти април в Русе.

Баскетболистките на Георги Божков стигнаха до успеха, след като в допълнителните 5 минути спечелиха с 12:2. Отборът от Русе водеше през целия мач, като четири минути преди края на редовното време имаше аванс от 11 точки - 72:61. С два наказателни удара на Ивелина Вранчева домакините изравниха 75:75 секунда преди края.

За Монтана 2003 най-резултатни бяха Агнеса Дойчинова с 21 точки и 11 борби, Ивелина Вранчева с 15 точки, Жанета Жельова с 13 точки и Веселка Тодорова с 11 точки.

За Дунав се отличиха Зорница Костова с 33 точки, Христина Минкова с 22 точки и Латаша Байерс с 16 точки и 13 борби.