Левски победи без особени проблеми Черно море Тича във Варна. „Сините“ надделяха с 92:73 . Това е 13 успех за тях, те имат и 6 поражения. За победителите Ивица Радич завърши с дабъл-дабъл – 19 точки и 10 борби. Черно море Тича е със само една победа и с 18 поражения.

Гостите започнаха по-добре срещата и след едно равенство при 2:2 за близо 4 минути успяха да отбележат 14 поредни точки и поведоха с 16:2. Стрелбата на играчите на домакините през първата четвърт бе изключително слаба, което позволи на Левски да поддържа аванс над 10 точки и без проблеми да вземе категорично първата част с 27:12. След 2 минути и половина игра през втората четвърт „сините“ поведоха с 20 точки при 33:13. Около 4 минути преди почивката домакините успяха да намалят пасива си до 14 точки, най-вече заради по-агресивната си игра. Играчите на Черно море Тича продължиха добрата си игра и 47 секунди преди почивката намалиха изоставането си до само 8 точки – 32:40. На почивката резултатът бе 43:32 за Левски.

След почивката гостите вкараха 6 срещу 2 точки и поведоха с 15 точки. Домакините отново имаха проблеми със стрелбата и Левски поведе с 20 точки – 62:42, около 4 минути и половина преди края на третата част.  Преди последната четвърт преднината на шампионите бе 17 точки – 66:49. За три минути игра през последната част Левски поведе с 20 точки. Три минути и 33 секунди преди края на последната четвърт домакините вкараха осем поредни точки и успяха да стопят пасива си до 10 точки – 69:79, което принуди треньорът на „сините“ Димитър Ангелов да вземе прекъсване. Силите на играчите на Черно море Тича не стигнаха за обрат и Левски взе мача с 92:73.