Шампионът в Адриатическата лига по баскетбол при жените Берое продължава без загуба в турнира. В среща от третия кръг старозагорки се наложиха със 74:63 (18:22, 27:13, 18:14, 11:14) над сръбския Цървена звезда. В Белград баскетболистките на Таня Гатева изковаха успеха си във втората четвърт, която започнаха с 4 точки пасив, но приключиха с аванс от 10.

През второто полувреме Берое се задоволи с това да поддържа аванса си и така да запази първото място в класирането заедно с тимовете на Монтана и словенския Цинкарна Целие, които също са с по три победи от три мача. Теодора Динева бе най-резултатна за българския отбор с 21 точки. Радослава Бъчварова вкара още 14, а с 13 остана капитанката Виолина Кочева. За Цървена звезда Милица Божович завърши с 15 точки, докато Ивана Катанич вкара 11.

В следващия четвърти кръг Берое е домакин на хърватския Трешневка.