Монтана загуби у дома от Берое със 75:79 (24:23, 20:23, 20:17, 9:16) в мач от седмия кръг от първенството на България по баскетбол за жени. Победата изкачи тима от Стара Загора на първото място във временното класиране.

Берое и Монтана 2003 изиграха интересен сблъсък, в който водачеството се сменяше няколко пъти. Домакините изоставаха с 44:46 на почивката, а след третата четвърт водеха с 66:63. В последната част гостите реализираха 16 срещу само 9 точки за противника и стигнаха до победата, въпреки че бяха без двете си нови американски попълнения Саманта Лоджик и Ребека Тобин.

За Берое Стара Загора най-резултатна бе Теодора Динева с 26 точки, а Виолина Кочева завърши с 18 точки и 8 борби. Санта Балкойене се отчете с 23 точки и 10 борби за Монтана 2003.