Левски Бол победи ЦСКА с 3:1 гейма в мач от втория кръг за волейболната Купа на България. Пред около 160 зрители в зала "Сиконко" в Люлин, "сините" започнаха доста лошо срещата и загубиха първия гейм с 13:25.

След това обаче младите надежди на Левски стигнаха до пълен обрат и не дадоха повече гейм на "армейците". Втората част възпитаниците на Петър Шопов се концентрираха и спечелиха гейма с 25:18.

Следващият гейм беше отново за Левски, които го взеха с 25:20. Последната част обаче беше най-оспорвана, въпреки битката обаче Левски излезе победител в гейма, с което спечели и мача след 26:24.

В другия мач от днес Виктория Волей победи повече от убедително Черно море БАСК 3:0 . В отделните части резултатът беше 25:10, 25:17, 25:19 в полза на победителите от Виктория Волей.

От миналата седмица Нефтохимик 2010 надделя с 3:0 над КВК Габрово, а последният сблъсък от тази фаза противопоставя едни срещу други тимовете на Ботев Луковит и Арда Кърджали.