Отборът на Левски започна една от най-важните си седмици през сезона с победа. Успеха донесе дублиращият тим на „сините”, който удари с 3:1 колегите си от Черноморец.

Двубоят се игра на едно от помощните игрища на стадион „Георги Аспарухов”, а първия гол вкараха гостите от Бургас. Тодорин Димитров реализира в 32-та минута.

Обратът за Левски започна с гол на Джунейт Яшар. Полузащитникът отбеляза от пряк свободен удар в 35-та минута. След паузата „сините” натиснаха и подобриха значително представянето си. Ели Зизов асистира на Мариян Огнянов, който изведе Левски напред в резултата.

Тимът на Черноморец пропусна отлична възможност. Тъмнокожият Бамба пропусна дузпа, като стреля високо над вратата пазена от Ивайло Василев.

Крайното 3:1 оформи нападателят на Левски Иван Цачев, който прати топката с левия крак в мрежата на Чворович. Малко по-късно Мариян Огнянов удари греда от фаул, а при добавката същото направи и резервата Боян Табаков.

Едно полувреме за домакините игра и доскоро контузеният Боян Илиев, който се изявяваше като централен защитник.

За Левски започнаха: Василев, Димитров, Илиев, Станчев, Стоев, Недялков, Яшар, Зизов, Михайлов, Огнянов и Цачев.

Титуляри за Черноморец: Чворович, Филипов, Николов, Благоев, Стойчев, Димов, Марсио, Димитров, Стоймирович, Костадинов и Бамба.