Главният съдия на мача между Олимпик Лион и Монако Фреди Фотрел се разкая за това, че той и неговата бригада са допуснали зачитането на три нередовни гола в този двубой. "Монегаските" с Димитър Бербатов в състава си победиха като гост лионци с 3:2, но и трите попадения за победителите бяха съмнителни.
По ирония на съдбата и в трите гола беше намесен Бербатов.
"Направих реферски грешки, които промениха развитието на двубоя. Имаше две момчета - асистентите ми, се почувстваха много зле в съблекалнята. Лошото е, че с решенията си повлияхме на мача. Повече няма да коментирам това, защото рискувам наказание", заяви реферът Фреди Фотрел.
Той направи изказването си след преглед на видеозаписа от мача.
"Видеоповторенията в помощ на съдиите са голяма тема. По принцип всичко, което може да ни е от помощ да ръководим двубоите по-добре, е добре дошло", каза още реферът от мача между Олимпик Лион и Монако.
