Първият отбор на Ювентус победи младежкия отбор на клуба с 4:1 в традиционния мач, който се провежда всяко лято.

Така нареченият „Ден на Ювентус“ е доста популярен сред феновете, които не пропускат възможността а отидат на тренировъчното игрище, а днес дори президентът на УЕФА Мишел Платини уважи събитието.

Само три минути бяха необходими на възпитаниците на Антонио Конте да открият резултата чрез Артуро Видал, а скоро след това Тевес достави идеална топка за Леонардо Бонучи и италианецът направи 2:0.

Аржентинецът също се разписа в началото на второто полувреме, когато с хитро копване елиминира вратаря. Младежите отвърнаха чрез Зоран Йосипович, който по-рано пък разтресе гредата, а Фабио Куалярела оформи крайното 4:1.

Двубоят приключи 10 минути по-рано, когато по съвсем мирен начин феновете нахлуха на терена в желанието си да се докоснат до своите любимци.