Мъжкият баскетболен отбор на Балкан започна подготовката за новия сезон. Първата тренировка бе тази сутрин на градския стадион и на нея присъстваха седем баскетболисти - Станимир Маринов, Любомир Лилов и Емил Бинев от досегашния тим, завърналите се в отбора Мартин Маринов и Йордан Бозов, както и новопривлеченият Любен Пасков и доскорошният юноша на Балкан Велислав Иванов, пише botevgrad.com.
Първото занимание бе проведено от новия кондиционен треньор Иво Христов. В щаба на старши треньора Петър Клечков са неговият помощник Лъчезар Диков, главният консултант Георги Христов и физиотерапевтът Иван Касапов.
До края на седмицата се очаква да пристигнат на проби трима чужденци. Единият, който може да се присъедини към тима още днес, е плеймейкър. Другите двама, с които се водят преговори, са баскетболисти на позиции тежко крило и център.

източник: botevgrad.com