• 65’ Mehdi Taremi
  • 90+12’ (д) Mehdi Taremi
  • Край на мача!

90+14'
  • ГОЛ ЗА ИРАН! Мехди Тареми се разписа от наказателен удар, след като бразилският рефер прегледа ВАР и видя фал на Джон Стоунс в наказателното поле на англичаните.

90+12'
  • Греда! Иран създаде много добра атака, а Сардар Азмун се озова "очи в очи" с Пикфорд. Нападателят стреля, но Джордан Пикфорд с една ръка побутна леко топката, която спря в напречната му греда.

90+8'
  • 10 минути добавено време.

90+6'
  • ГОЛ ЗА АНГЛИЯ! Британците "хванаха" на контраатака високостоящия по терена тим на Иран и ги поразиха за шести път. Топката беше пратен с дълъг пас вдясно към Калъм Уилсън, който напредна и нахлу в наказателното поле на Иран. Уилсън можеше да стреля, но предпочете да комбинира с Грийлиш, който пък вкара в опразнената врата за 6:1.

90'
  • Смяна в Англия - влиза Калъм Уилсън, излиза Кейн.

75'
  • ГОЛ ЗА АНГЛИЯ! Секунди, след като влезе в игра Маркъс Рашфорд се разписа, след като показа страхотна индивидуална класа срещу бранител на Иран и с финес прати по земя топката за пети път във вратата на Иран.

72'
  • Смяна в Англия - влиза Фил Фодън, излиза Маунт.

71'
  • Смяна в Англия - влиза Джак Грийлиш, излиза Стърлинг.

70'
  • Смяна в Англия - влиза Маркъс Рашфорд, излиза Сака.

70'
  • Смяна в Англия - влиза Ерик Дайър, излиза Магуайър.

70'
  • ГОЛ ЗА ИРАН! Отбраната на англичаните действа много слабо и логично беше наказана. Топката отиде към Тареми, който беше изпуснат от Хари Магуайър, а нападателят на Порто шутира силно от десетина метра и матира Пикфорд - 1:4.

65'
  • Смяна в Иран - влиза Тораби, излиза Мохамади.

63'
  • ГОЛ ЗА АНГЛИЯ! Англичаните отново разиграха изключително умело топката, като оставяха играчите на Иран поне на метър-два от този футболист на "трите лъва", който поемаше топката. Тя отиде вдясно за Букайо Сака, който финтира бранител на азиатците и с удар по земята матира Хосейни.

62'
  • Темпото на игра през втората част спадна.

57'
  • Жълт картон за Мортеза Пуралиганджи.

49'
  • Смяна в Иран - влиза Канаани, излиза Чешми.

46'
  • Смяна в Иран - влиза Саид Езатолахи, излиза Карими.

46'
  • Смяна в Иран - влиза Голизаде, излиза Джаханбахш.

• Старт на втората част!

• Край на първата част!

• ГОЛ ЗА АНГЛИЯ! "Трите лъва" продължиха с добрите си изяви и вкараха трети гол в края на първата част. Джюд Белингам пусна вдясно към Хари Кейн, който надигра Хосейни и пласира изящен пас към Рахийм Стърлинг, който само си постави десния крак, за да донасочи в иранската врата.

45+1'
  • ГОЛ ЗА АНГЛИЯ! Домакините вкараха втори гол в мача, след като топката беше свалена с глава от Хари Магуайър и Букайо Сака от въздуха простреля Хосейни за 2:0.

43'
  • ГОЛ ЗА АНГЛИЯ! Десет преди края на първата част англичаните откриха резултата, след като Люк Шоу центрира отляво към Белингам, който стреля с глава и прати топката в иранската врата.

35'
  • ГРЕДА! Англия получи корнер, а Хари Магуайър изпревари опеката си и стреля с глава, ала топката срещна напречната греда на иранците.

33'
  • Старт!

• Шанс! Британците разиграха отлично вдясно, а Сака достави хубав пас към Маунт. Играчът на Челси шутира през бранител на Иран, но встрани.

30'
  • Букайо Сака шутира силно, но резервата Хосейни спаси.

28'
  • Принудителна смяна - Хосейни влиза на мястото на Бейренвалд.

19'
  • В ситуацията се стигна до тежък сблъсък между вратаря на Иран Алериза Бейнранван и защитника Маджид Хосейни, като се наложи да им бъде оказана медицинска помощ.

10'
  • Старт на мача!

• Теренът е в отлично състояние днес и играчите ще могат да покажат уменията си.

1'
  • Съдията дава начален съдийски сигнал

1'
  • Добре дошли на Khalifa International Stadium, двубоят ще започне след около 5 минути.