• Край на мача

• B. Schweinsteiger получи картон

85'
  • Чиста дузпа в полза на Байерн беше спестена от рефера. Ариен Робен стреля, но падащ на земята защитник на Шахтьор игра с ръка, макар и да предпази лицето си. Съдията обаче си замълча за пореден път.

84'
  • J. Boateng получи картон

80'
  • Fred получи картон

77'
  • Отново претенции за дузпа на Байерн. Швайнщайгре падна в наказателното поле при едно центриране от корнер, но реферът не уважи претенциите му.

71'
  • Шаби Алонсо беше изгонен от състава на Байерн с втори жълт картон за нарушение в центъра. Последваха сериозни протести, но реферът беше категоричен.

• X. Alonso получи картон

65'
  • Проблеми за Луис Адриано от състава на Шахтьор и Шаби Алонсо от Байерн. Лекарите се намесиха и всичко около тях е наред.

64'
  • D. Costa получи картон

58'
  • Томас Мюлер с поредния си пропуск пред вратата на Шахтьор. Преди него и Бастиян Швайнщайгер също не намери целта.

53'
  • Начало на второ полувреме

• Край на първо полувреме

• Хубав пробив на Ариен Робен и топката стига до Франк Рибери на границата на наказателното поле. Но ударът на французина лети над вратата.

43'
  • Играчите на Байерн претендираха за дузпа след едно центриране на Франк Рибери от пряк свободен удар. Марио Гьотце падна в наказателното поле след съприкосновение със защитник, но реферът си замълча.

• D. Srna получи картон

38'
  • Още едно много хубаво положение за Байерн. Франк Рибери подаде хубаво към Томас Мюлер около точката на дузпата, но той стреля над вратата.

33'

24'
  • Rafinha получи картон

23'
  • Франк Рибери стреля опасно от пряк свободен удар, но вратарят на Шахтьор не беше особено затруднен.

20'
  • Още една възможност за Байерн да открие резултата. Робен стреля опасно, но защитник изби от голлинията.

12'
  • Първи удар в мача. Отправи го Бастиян Швайнщайгер, но страничната му ножица излезе в аут.