• Разбъркване в наказателното поле на Лудогорец, Кавани не успя да засече центрирането на Хесе отляво.

90+5'
  • Ди Мария изравнява, след като Хесе му свали на гърди в пеналта, и аржентинецът с доста странен удар изненада Стоянов.

90+2'
  • Една от последните възможности за ПСЖ, Ди Мария би от пряк свободен в стената.

90+2'
  • Серж Орие заменя Тома Мюние.

88'
  • Густаво Кампаняро заменя Марселиньо.

86'
  • Хесе Родригес заменя Лукас Моура.

85'
  • Лейвин Курзава заменя Максуел

80'
  • Нов удар в гредата за Тиаго Силва, този път изстрелът му с глава нацели сглобката.

78'
  • Удар на Хатем Бен Арфа, Моци избива в корнер.

77'
  • Джоди Лукоки заменя Върджил Мисиджан

72'
  • Страхотен гол на Лудогорец! Кафу надигра Маркиньос отляво, обърна се в наказателното поле и намери Вандерсон, чийто мощен удар покоси Ареола!

69'
  • Сериозни претенции на ПСЖ за дузпа, за игра с ръка на Пластун в наказателното поле, Тасос Сидиропулос не видя ситуацията и отхвърли исканията на парижани.

63'
  • Смут в защитата на Лудогорец, топката е центрирана от Ди Мария към Кавани в пеналта, и след неразбирателство между Сисиньо и Пластун, той със задна ножица изравнява!

61'
  • Удар от разстояние на Анхел Ди Мария, без проблеми за Стоянов.

56'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме!

45+2'
  • Силен удар на Матюиди, отклонен от Пластун, за късмет топката е в корнер, а не във вратата.

45+1'
  • Далечен удар по земя на Ди Мария, не затруднява защитата на Лудогорец.

39'
  • Натанаел опитва директен удар от фаул, лети над вратата на ПСЖ.

38'
  • Този път гредата спря Тиаго Силва, който отново скочи най-високо и засече центриране от корнер.

35'
  • Удар на Тиаго Силва с глава, лети встрани от вратата на Лудогорец.

32'
  • Шанс за Лудогорец, след корнер топката бе свалена към Марселиньо на близката греда, но той бе в засада, а освен това не успя да засече, макар че бе непокрит.

30'
  • Грешка на Сисиньо, Моура го преодоля, напредна отляво, влезе в наказателното поле и намери Анхел Ди Мария, който обаче бе блокиран навреме и спечели само корнер.

29'
  • Сериозен натиск на Пари Сен Жермен в минутите след гола. До момента обаче повече от 10 минути ПСЖ не стига до положение, в сгъстената защита на Лудогорец.

27'
  • Опит за изненада от Тиаго Мота, който отклони един далечен удар, след това топката рикошира и в крак на защитник на Лудогорец, но реферът не видя и отсъди аут.

20'
  • Тиаго Мота с първия картон в мача

17'
  • ГОЛ! Върджил Мисиджан открива, след центриране на Натанаел отляво, и удар с глава от осем метра!

15'
  • Отличен удар на Маркиньос след корнера, топката прелита на метър от вратата.

9'
  • Тежък удар на Лукас Моура от разстояние, Владо Стоянов парира, но топката остана за Кавани. Нападателят от малък ъгъл не успя да преодолее стража и топката е в корнер.

8'
  • Минута мълчание в памет на жертвите от Шапекоензе... 1'
  • Сблъсък между Сисиньо и Лукас Моура, футболистът на Лудогорец остана на тревата и трябваше да получи медицинска помощ още преди да е изминала и минута от двубоя.