• Край на мача! Лудогорец победи с 3:0!

90+2'
  • Две минути ще е продължението на редовното време на мача.

90+1'
  • Младост може да завърши мача с човек по-малко заради травма на Милан Джуришич. Той получи помощ от лекарите, след като се хвана за крака след схващане.

89'
  • Далечен изстрел на Иван Новович, който обаче не изненада Владо Стоянов и той улови топката без проблем.

86'
  • Последна смяна в мача и тя е за Лудогорец. Излиза Лукас Саша, влиза Абел Анисе.

84'
  • Последна смяна в състава на Младост. Излиза капитанът Мирко Райчевич, влиза Лука Петричевич.

83'
  • Втора смяна и за Лудогорец. Излиза Марселиньо, влиза Андрей Препелица.

76'
  • Втора смяна за Младост. Влиза Огниен Стиепович на мястото на Боян Лазаревич.

75'
  • Първа смяна за Лудогорец. Излиза Вандерсон, влиза Клаудиу Кешеру.

66'
  • Страхотен втори гол на Джоди Лукоки и трети в мача. Марселиньо го намери по перфектен начин пред наказателното поле, той овладя с глава, литна двама защитници и с безпощаден удар препарира стража за 3:0.

64'
  • Първа смяна в мача. Влиза Зоран Петрович на мястото на Блажо Игуманович.

60'
  • Хубав шанс се откри пред Кафу, той се озова на стрелкова позиция, но загуби равновесие и стреля в аут.

51'
  • Вандерсон прави резултата 2:0! Джонатан Кафу го намери пред наказателното поле, той навърза трима защитници в рейда си и прати топката покрай вратаря за 2:0.

48'
  • Начало на втората част на мача.

46'
  • Край на първата част на мача.

45+3'
  • Джуришич получава жълт картон за Младост Подгорица.

45+2'
  • Лудогорец поведе с 1:0 с гол на героя си Джоди Лукоки. Той получи страхотен пас от Джонатан Кафу в полето на Младост и напредна с хубав самостоятелен рейд. Пред наказателното поле се освободи от защитник и стреля фалцово в далечния ъгъл на вратаря и откри резултата.

39'
  • Мирко Райчевич също получава жълт картон от състава на Младост.

34'
  • Младост вкара гол, но той беше отменен! Реферите дадоха засада при попадението на Борис Копитович. Защитникът се пребори с Козмин Моци и стреля с глава в мрежата на Лудогорец. Но явно негов съотборник беше играл с топката пред голлинията, защото страничният рефер даде засада и след дълго съвещание с главния арбитър, попадението не беше зачетено.

34'
  • Далечен удар на Вандерсон, но вратарят на Младост улови без проблем.

32'
  • Козмин Моци изпусна дузпа за Лудогорец. Той стреля слабо в долния ляв ъгъл и вратарят на Младост спаси. Иначе дузпата беше дадена за нарушение на Милош Лакич срещу Марселиньо в наказателното поле. Защитникът на черногорците подкоси българския национал и реферът веднага показа бялата точка, но Моци изпусна.

24'
  • Милош Лакич получава жълт картон.

24'
  • Първи удар на играч на Младост. Той е дело на Марко Бузанович, но прекалено слаб и Стоянов лови.

14'
  • Невероятен пропуск на Лудогорец, това трябваше да е гол! Вандерсон прекрасно намери Джоди Лукоки отляво в наказателното поле и той перфектно намери непокрития Лукас Саша сам срещу вратата. Бразилецът обаче стреля високо над вратата, вместо да насочи топката в опразнената мрежа.

8'
  • Равностойна битка в началните минути, като положенията пред двете врати липсват.