• Край на двубоя. Лудогорец и Цървена звезда не се победиха, завършвайки 2:2.

• Свободен удар за Цървена звезда, след изпълнението отбраната на Лудогорец се справи.

90+3'
  • Добавеното време на двубоя е 4 минути.

90+2'
  • Марселиньо стреля в стената от пряк свободен удар,  а добавката на Натанаел не намери целта.

90+1'
  • Жълт картон за Канга за реплики срещу съдията.

90'
  • Смяна в състава на Звезда. Катай излиза, влиза Сикимич.

89'
  • Удар на Вандерсон, но там бранител се справи със ситуцията.

85'
  • Моци получи жълт картон за разправия с Катай.

84'
  • Джон Руис наруши правилата срещу Светослав Дяков, удряйки го без топка, но това остана незабелязано от съдията.

83'
  • Корнер за Лудогорец, след като Кишада стреля опасно, но бранител се справи със ситуцията.

82'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ - 2:2! Кешеру бележи секунди след влизането си в игра! Моци изпълни бързо пряк свободен удар в централната зона, отсъден за фаул срещу Вандерсон, а защитата на Звезда още се нареждаше. Топката стигна до Кешеру отляво, който я пое и тръгна към вратата. Макар и под остър ъгъл, румънецът съумя да промуши кълбото под плонжа на вратаря и изравни резултата.

76'
  • Втора смяна в Лудогорец - Лукас Саша напуска игра, вместо него до края Жуниор Кишада.

75'
  • Първа смяна в Лудогорец - Лукоки сяда на пейката, Клаудиу Кешеру го замени.

67'
  • Първа смяна в Звезда - Джон Руис замени Пабло Моуче.

67'
  • ГОЛ ЗА ЗВЕЗДА - 1:2! Невероятен изстрел на Гелор Канга! Грешка в отбраната на Лудогорец позволи на Канга да получи непосредствено пред дъгата. Тъмнокожият футболист не се подвоуми и стреля изключително технично с вътрешен фалц в горния ляв ъгъл на вратата. Владо Стоянов нямаше как да реагира.

66'
  • Страхотна работа на Вандерсон, но сантиметри го разделиха от гола! Марселиньо получи пред дъгата и пусна вдясно за своя сънародник. Той пое и съумя да шутира през краката на Ибанес, което повлия върху реакцията на Кахриман. Кълбото обаче прелетя агонизиращо близо до десния стълб и излезе в аут.

62'
  • Добра комбинация на Лудогорец, но шутът на Лукас Саша лети встрани! Лукоки се спусна отляво и пусна за Кафу, който бе пред наказателното поле. Той пък подаде към дъгата, откъдето Саша стреля без подготовка, а топката профуча покрай левия стълб зад Кахриман.

60'
  • Невероятен пропуск на Звезда! Славолюб Сърнич се измъкна отдясно и с лекота надбяга Козмин Моци, след което центрира остро във вратарското поле. Там Моуче опита да налети върху топката, но малко не му стигна да засече в опразнената врата.

58'
  • Лудогорец определено изглежда смутен след попадението на Звезда. Вече десетина минути няма и помен от играта, която отборът показваше през първата част.

• ГОЛ ЗА ЦЪРВЕНА ЗВЕЗДА - 1:1! Цветкович хвана отбраната на Лудогорец неподготвена с дълъг пас към Катай отдясно. Капитанът на гостите се устреми към наказателното поле и прибра елегантно топката покрай шпагата на Пластун. Впослествие той финтира и притичалия Дяков, а всичко завърши с кижален шут в долния десен ъгъл на Владо Стоянов.

48'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ.

45+1'
  • Шанс за Лудогорец, но изстрелът на Лукоки лети в аут! Вандерсон получи топката отдясно и центрира чудесно на първа греда, където Лукоки беше без опека. Холандецът потърси близкия горен ъгъл, но не успя да насочи успешно топката.

44'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ - 1:0! Невероятен гол на Джонатан Кафу! Козмин Моци дриблира с топката до централния кръг и я подаде по тревата до Кафу. С обръщането си той се измъкна от Ибанес, а след това със страхотно второ докосване я чукна покрай Фибел и го надбяга. Нападателят не се стресна и от излезлия вратар, а финтира и него, след което прати топката в мрежата.

43'
  • Звезда започва да се задъхва под натиска на Лудогорец. Шампионът на България започва да играе все по-уверено и по-уверено в хода на полувремето. Отборът на Божович вече откровено играе дефанзивно.

• Много обещаваща атака на Луодогорец, но лош избор на Лукоки да завършва сам. Саша отне топката в центъра и веднага пусна към Марселиньо, той продължи бързо вляво за Лукоки. Холандецът остана ек на ек срещу Цветкович и опита шутира покрай него с вътрешен фалц, ала за малко да изпрати кълбото в тъч.

34'
  • Марселиньо получи пред дъгата и се обърна елегантно, след което нанесе много мощен шут. Зоран Рендулич внимаваше и вдигна крак, за да отклони топката в корнер.

31'
  • Жълт картон за Мичал Доналд от Звезда. Халфът на сърбите атакува много грубо спусналия се с топката през централния кръг Козмин Моци.

29'
  • Лудогорец организира бърза атака през центъра, макар и Кафу да я забави с лош подаване навляво. Вандерсон догони кълбото и отново тръгна наврътре, след което стреля през човек по земята в търсене на далечния ъгъл. Топката премина на около метър встрани от лявата греда зад Кариман.

26'
  • Звезда определено залага на тактика с контраатаки, като сърбите пресират яростно в  собствената си половина, но не и в тази на Лудогорец.

• Първи точен шут в мача, отправи го Александър Катай от Звезда. Капитанът получи топката отляво в наказателното поле, обърна се и от 9-10 метра по диагонала веднага шутира въпреки острия ъгъл. Стоянов не можа да улови и кълбото излезе в корнер.

18'
  • Жълт картон за Марселиньо, който опита да си изпроси дузпа със симулация. Той получи на скорост в пеналта и в първия момент добре задмина Фибел, но усетил шпагата на защитника, Марселиньо се свлече театрално на тревата.

15'
  • Страхотна намеса на Моци в отбрана. Звезда хвана Лудогорец на контраатака и Муче с хубав пас намери Канга в наказателното поле, който не овладя по най-добрия начин и Моци му отне майсторски. Ако не го беше сторил, играчът на гостите излизаше сам срещу Стоянов.

14'
  • Първата по-значима ситуация в Мача. Лукоки се изнесе до ъгловото флагче отляво и върна назад към Лукас Саша. Той овладя пред наказателното поле и с диагонален пас вдясно намери Марселиньо, чийто изстрел с глава не сполучи.

13'
  • Лудогорец владее повече топката в първите десетина минути от мача, но Звезда се е прибрал дълбоко в половината си и се брани отлично.

• Доста тежък сблъсък между Марселиньо и Дамиен льо Талек, при който французинът удари с върха на бутонките си бразилеца в лицето.