• 90+3’ (д) Стивън Джерард
  • 90+1’ Даниел Абало
  • КРАЙ НА МАЧА! Ливърпул победи Лудогорец с 2:1.

90+5'
  • Стивън Джерард дава отново преднина на Ливърпул. Той е точен от дузпата, която беше отсъдена за нарушение на Борян след слабо връщане на Александър Александров. Но наказателният удар беше изключително спорен и може би го нямаше.

90+3'
  • Жълт картон за Борян и спорна дузпа за Ливърпул.

90+3'
  • Дани Абало хвърля в екстаз българската агитка и изравнява 1:1. С чудесен пас на Юнес Хамза испанецът беше изведен зад защитата на Ливърпул, преодоля Симон Миньоле и от неособено голям ъгъл реализира за 1:1! Чудото е близо!

90+1'
  • Последна смяна за Лудогорец. Излиза Безяк, влиза Юнес Хамза.

87'
  • Марио Балотели стреля опасно, но Милан Борян изби, а при добавката Стърлинг не затрудни канадеца.

86'
  • Втора смяна в Лудогорец. Излиза Съни Дяков, а на мястото на капитана влиза Фабио Ешпиньо.

85'
  • Марселиньо имаше възможност да изравни от пряк свободен удар, но стреля високо над вратата и осуети възможността за 1:1.

85'
  • Марио Балотели открива резултата след 82 минути. Грешката е на Козмин Моци, а отиграването на италианеца беше световна класа.

82'
  • Йордан Минев получава третия жълт картон за Лудогорец. Той е за фаул срещу Фабио Борини.

77'
  • Продължават хубавите центрирания на Алберто Морено. Поредното от тях намери Джордан Хендерсън, който плонжира и стреля с глава, но топката излезе на няколко сантиметра в аут.

75'
  • Първа смяна в Лудогорец. Абало влиза на мястото на Върджил Мисиджан.

74'
  • Най-големият пропуск в мача! Марселиньо намери Роман Безяк зад защитата на Ливърпул, словенецът стреля по диагонала, но нацели гредата. При добавката фалцовият изстрел на Йордан Минев излезе в аут.

73'
  • Марио Балотели се опита да се пребори в наказателното поле, но слабият му удар беше избит от Борян.

72'
  • Хави Манкийо центрира прекрасно към току-що влезлия Фабио Борини, който беше изпуснат от защитата на Лудогорец, но ударът му с глава беше избит виртуозно от Борян.

70'
  • Светкавична втора смяна в Ливърпул. Излиза бразилецът Филипе Коутиньо, влиза сънародникът му Лукаш Лейва.

69'
  • Първа смяна в състава на Ливърпул. Излиза Адам Лалана, влиза Фабио Борини.

68'
  • И Мишо Александров пробва да отбележи, но ударът му по диагонала излезе в аут.

67'
  • Страхотен шанс за Лудогорец. Марселиньо изпълни бързо един тъч и намери Безяк пред наказателното поле, но той се позабави и стреля над вратата от изгодната ситуация.

66'
  • Марио Балотели опита отново да реализира попадение, но ударът му с гръб към вратата на Лудогорец излезе в аут.

65'
  • Рахийм Стърлинг нахлу в наказателното поле на Лудогорец и опита да намери Балотели във вратарското поле, но в последния момент Йордан Минев изби.

61'
  • Малко след перфектната си изява в атака, Жуниор Кайсара си изкара и жълт картон. Той става вторият официално предупреден играч.

55'
  • В ответната атака първи точен удар и сериозна опасност за Лудогорец. Жуниор Кайсара проби по фланга и реши да стреля по диагонала от 25 метра. но Миньоле изби.

55'
  • Може би най-чистото положение в мача. Джордан Хендерсън пусна топката към Хави Манкийо, а Върджил Мисиджан с лоша намеса постави топката на крака на испанеца. Той се озова сам срещу Борян, но прехвърли вратата.

54'
  • След грешка на Козмин Моци Джордан Хендерсън отне топката и намери Алберто Морено на левия фланг, но центрирането му беше избито.

53'
  • Перфектна намеса на Козмин Моци, който изчисти топката точно пред крака на Хендерсън.

50'
  • Първи точен удар в очертанията на вратата на Лудогорец след почивката. Отправи го Джордан Хендерсън, но беше твърде слаб и Милан Борян улови.

48'
  • НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

46'
  • Край на първото полувреме! Лудогорец удържа нулевото равенство!

45+1'
  • Една минута продължение на първото полувреме

45+1'
  • Роман Безяк опита да затрудни Миньоле със самостоятелна акция, но прати топката в аут.

45'
  • Даниел Стъридж гледа мача от трибуните, но не изглежда особено доволен от видяното. Английският национал е контузен и затова е на трибуните.

• Веднага след това последва корнер, от който топката стигна до Мамаду Сако, но неговият удар с глава излезе на няколко сантиметра над вратата в аут.

40'
  • Инфарктна ситуация пред вратата на Лудогорец. Филипе Коутиньо намери Джордан Хендерсън, който пусна към Адам Лалана, но той на два пъти не успя да вкара.

39'
  • Далечен удар на Абел Анисе от над 25 метра. Топката обаче прелетя далеч в аут. Основната заслуга беше на Жуниор Кайсара, който навърза трима защитници на Ливърпул.

38'
  • Алберто Морено продължава да тормози българския шампион по левия фланг. Той започна поредната атака, която завърши със суетня в наказателното поле на Лудогорец, но нито Джерард, нито Стърлинг успяха да затруднят Борян.

37'
  • Алберто Морено стреля от над 20 метра, но ударът му лети високо над вратата.

35'
  • Продължителен рейд на Балотели около границите на наказателното поле. В крайна сметка самостоятелната му изява завърши с удар, който беше отразен без проблеми от Борян.

35'
  • Марио Балотели на два пъти влиза доста остро на играчи на Лудогорец и заслужава поне един жълт картон, но реферът Юг не вижда нищо от това.

32'
  • Страхотно центриране от пряк свободен удар на Михаил Александров. Козмин Моци беше пред вратарското поле, но защитник на Ливърпул изби с глава.

30'
  • Марселиньо нахлу в наказателното поле на Ливърпул и падна след единоборство с Деян Ловрен. Бразилецът имаше претенции за дузпа, но словенският рефер ги подмина с усмивка.

29'
  • Владеенето на топката след първата половина на първото полувреме е 60:40 процента в полза на Ливърпул.

27'
  • Малка опасност пред вратата на Ливърпул, но след две центрирания пред Симон Миньоле, вратарят се справи.

26'
  • Ливърпул беше изключително близо до гола. Първо Марио Балотели стреля, но защитник изби, топката попадна у Джерард, чийто силен изстрел беше избит от вратаря Борян, тя отиде у Рахийм Стърлинг на 2-3 метра пред вратарското поле, но той се оказа в засада.

23'
  • Първи ъглов удар за Лудогорец в мача, който стана факт след удар на Мисиджан, избит от Деян Ловрен. След изпълнението му Миньоле улови без проблеми.

21'
  • Голяма възможност можеше да се открие пред Лудогорец. Жуниор Кайсара пусна страхотен пас, който трябваше да намери Роман Безяк зад защитата на Ливърпул, но словенецът не усети замисъла и изостана, а топката излезе в аут.

18'
  • Алберто Морено продължава да тормози Лудогорец по левия фланг. Той направи поредното си опасно центриране, но топката мина над главата на Марио Балотели.

16'
  • Марио Балотели се оказа на хубава позиция в наказателното поле на Лудогорец, но се засуети и впоследствие извърши фаул.

14'
  • Нещо като опасност в наказателното поле на Лудогорец след центриране на Адам Лалана след ъглов удар, но Светльо Дяков изби без проблеми.

12'
  • Алберто Морено направи страхотен рейд, като пробяга над 40 метра с топката в крака и навлезе в наказателното поле на Лудогорец. Той опита да намери Марио Балотели с центриране, но топката излезе в тъч.

11'
  • Михаил Александров получава медицинска помощ след интервенция на Рахийм Стърлинг срещу него. Устната му беше разкървавена след удара на английския национал срещу него.

7'
  • Александър Александров получи първия жълт картон в мача. Защитникът го получи за грубо влизане в краката на Рахийм Стърлинг близо до тъчлинията.

6'
  • Абел Анисе направи фрапантна грешка в половината на Лудогорец, но вратарят Милан Борян я поправи в последния момент пред погледа на Марио Балотели.

5'
  • Първа ситуация и за Ливърпул. Стивън Джерард центрира от пряк свободен удар отстрани на наказателното поле на Лудогорец, но защитата на разградчани изби.