• A. Vidal получи картон

90'
  • A. Morata получи картон

79'
  • Ювентус изравни с гол на Стефано Стураро в 76-ата минута! Двама от футболистите, които влязоха от резервната скамейка изработиха попадението. Алваро Мората намери с глава Стураро, който се измъкна от защитата на Байерн и от близко разстояние вкара за 2:2.

76'
  • S. Sturaro отбеляза гол

76'
  • R. Lewandowski получи картон

70'
  • Страхотен шанс за Ювентус! Марио Манджукич напредна отляво по атаката на Юве, подаде надясно Кудрадо, който стреля, но Нойер спаси.

67'
  • Пауло Дибала намали за 1:2 за Ювентус срещу Байерн! Дибала бе изведен чудесно от Марио Манджукич и преодоля Мануел Нойер, за да намали преднината на немците.

63'
  • P. Dybala отбеляза гол

63'
  • Байерн поведе с 2:0 с гол на Ариен Робен! Робърт Левандовски подаде надясно към Робен. Холандецът овладя, освободи се и с хубав удар реализира второто попадение за Байерн.

55'
  • A. Robben отбеляза гол

55'
  • Начало на второ полувреме

• Дибала падна в наказателното поле на Байерн след единоборство с Артуро Видал, но без някакви последици за немския тим.

45+1'
  • Край на първо полувреме

• Томас Мюлер реализира за 1:0 за Байерн! Атаката започна от Ариен Робен, който пусна надясно към Дъглас Коста, който върна към Мюлер и той фронтално срещу вратата не стреши.

43'
  • T. Muller отбеляза гол

43'
  • Нова опасност пред вратата на Ювентус. Джанлуинджи Буфон отрази удар на Бернат.

31'
  • Топката срещна ръката на Артуро Видал в наказателното поле при шут на Пол Погба, но сигнал от рефера не последва.

• Ариен Робен стреля, но над вратата на Ювентус.

23'
  • D. Costa получи картон

20'
  • Опасно положение пред вратата на Буфон! Левандовски пропусна топката, а Мюлер не успя да нанесе удар.