• Делгадо заменя Гаши

74'
  • Дерлис Гонсалес е заменен от Давиде Кала

69'
  • Марек Сухи вкарва четвърти гол за Базел, след центриране от корнер, разбъркване в наказателното поле, и непокритият Сухи във вратарското поле не сгреши.

65'
  • Анисе заменя Ешпиньо

64'
  • Бреел Емболо центрира отдясно, бе в положение на засада, когато получи топката, но я прати към Гаши, който реализира

59'
  • Светослав Дяков стреля от дъгата пред наказателното поле, в аут

53'
  • Бомбен шут от движение на Шкелзен Гаши, минава над напречната греда

51'
  • Топката отново е в мрежата на Лудогорец, но Дерлис Гонсалес е бил в засада, и попадение не е зачетено.

50'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Хамза заменя Безяк

45+4'
  • Край на първо полувреме

45+4'
  • Удар на Гаши с левия крак, покрай гредата

45+4'
  • Шанс за Мишо Александров, не успя да прехвърли Вацлик, след като бе изведен добре в ляво в наказателното поле

45+3'
  • Картон за Дерлис Гонсалес

42'
  • Фрай изведе отлично Дерлис Гонсалес сам срещу Стоянов, след като защитата увисна лошо. Нападателят не сгреши и направи 2:0.

41'
  • Бреел Емболо откри резултата, след грешка в защитата на Лудогорец. Изпуснатият от Александър Александров Емболо се справи с Терзиев, а след това пусна топката между краката на Стоянов.

34'
  • Добър удар на Мишо Александров, Вацлик отрази

28'
  • Дерлис Гонсалес бе спрян от Александър Александров, но топката отиде в Елнени, който шутира, и Владо Стоянов отрази с върха на пръстите си

28'
  • Отлична възможност за Дани Абало, който отправи удар от десетина метра, в аут

27'
  • В крайна сметка обаче, Моци няма да успее да се задържи на терена. На негово място в игра Александър Александров

21'
  • Козмин Моци е изнесен на носилка, явно няма да може да продължи мача. Той поиска от треньорския щаб да бъде оставен още малко, да се опита да продължи. Проблемът е в лявото бедро на бранителя