1 : 0

• 90’ Антонио Аниете
  • Край на мача

90+3'
  • Левски поведе с 1:0. "Сините" получиха право да изпълнят фаул за нарушение срещу Антонио Аниете, спрямо когото играха непозволено пред дъгата на наказателното поле. Испанецът се нае с изпълнението, стреля директно и откри за 1:0.

90'
  • Нар е заменен от Станислав Иванов.

84'
  • Фаул за Черно море отляво. След центрирането последва разиграване, топката влезе в мрежата на Иван Чворович, но попадението не бе зачетено заради фаул на Траян Траянов срещу стража на Левски.

83'
  • Георги Костадинов получи втори жълт картон и респектвно червен. Той репликра съдията, който му вдигна второ предупреждение. Заради  прителския характер на мача в игра влезе Ивайло Найденов.

81'
  • Смяна в Левски - Христов бе заменен от Краев.

79'
  • Венков напусна игра за сметка  Пауло Енрике.

79'
  • Корнер за Левски отдясно на вратата на Черно море. Последва центриране на далечната греда, където Венци Христов игра с глава, но не успя да насочи топката точно.

79'
  • Даниел Георгиев излиза за Черно море. Мартин Костадинов се появи на негово място.

77'
  • Фаул за Черно море отдясно, но футболист на Левски изби.

76'
  • Валентин Йосков замени Георги Илиев.

71'
  • Мишо Венков извърши фаул срещу Бабатунде Адениджи. Публиката на Левски се разгневи, а играчът на Черно море влезе в дискусии с феновете.

71'
  • Георги Радев замени Сукуп.

68'
  • Дени Симеунович замени Георги Андонов.

67'
  • Далечен удар на Минев, но в страни.

65'
  • Иван Коконов бе заменен от Николай Христов.

60'
  • Паланков бе заменен от Ян Малик.

58'
  • Бабатунде Адениджи замени Мики Орачев.

58'
  • Опасна атака за Левски. Франси Нар пусна умел пас към Антонио Аниете, той бе в наказатеното поле, спря добре, обърна се и стреля, но в страни.

56'
  • Фаул за Черно море от чудесна позиция. Георги Илиев опита директен обстрел, но право в ръцете на Иван Чворович.

55'
  • Траян Траянов заменя Даниел Златков.

54'
  • Фаул за Левски отляво. Венци Христов стреля силно с десния крак, но над вратата.

52'
  • Нелошо положение за Левски, но Венци Христов се засуети и топката му бе избита.

51'
  • Фаул за Левски отляво. След центрирането футболист на Черно море игра и изби в корнер. След него Коконов извади топката в тъч.

47'
  • Люпко Петрович направи две смено на почивката - Джереми де Ноойер бе заменен от Антонио Аниете, а Боян Йоргачевич отстъпи място на Иван Чворович.

46'
  • Начало на второ полувреме

46'
  • Край на първо полувреме

45+1'
  • Фаул за Черно море отдясно по атаката. Георги Илиев центрира, а Георги Костадинво изчисти в корнер. След неговото изпълнение, напрежението пред вратата на Левски се задържа, защото варненци стигнаха до нов ъглов удар, този път отдясно. При центрирането, топката бе избита в тъч за "моряците".

36'
  • Далечен удар на Мики Орачев с левия крак отляво по атаката, но неточно.

35'
  • Добра атака за Левски. Веско Минев комбинира с Роман Прохазка отляво, той продължи към Георги Костадинов. Халфът центрира в наказателното поле на варненци, където обаче Франсис Нар не успя да се пребори.

29'
  • Андреас Васев центрира по земя ниско отдясно, но топката бе изчистена.

25'
  • Добра атака за Черно море. Сукуп напредна отдясно, центрира в наказателното поле, но Антонов не засече добре и изкара топката в аут.

23'
  • Васев замени Романов за Черно море.

22'
  • Фаул за Левски отляво по атаката за нарушение на Ондрей Сукуп. Мики Орачев центрира, но топката бе изчистена напред.

20'
  • Принудителна смяна в Левски. Сърджан Лукин получи удар, а в игра на негово място се появи Александър Драгомиров Александров. Бранителят е на 4 тренировки, и няма нито една контрола.

15'
  • Корнер от дясно на вратата на Йоргачевич, след изпълнението Паланков извърши нарушение срещу стража на столичани.

12'
  • Йоргачевич изрита лошо топката, тя попадна в Романов, който симулира за дузпа, но съдията не се подведе.