• Край на срещата. Белгия спечели с минималното 1:0 с човек по-малко.

• Две поредни опасности пред белгийската врата. Йон и Хо последователно пробваха рефлекса на Куртоа, но той се намеси добре в тези ситуации.

90+2'
  • 4 минути добавено време

90+1'
  • Азар пропусна да вкара втори гол за Белгия, няколко минути след като се появи в игра. Стражът на Южна Корея изби удара му от няколко метра.

90'
  • Смяна в състава на Белгия. На мястото на Миралас влиза Еден Азар

88'
  • Изстрел на Жи по посока вратата на Куртоа, но бранител изби кълбото.

83'
  • Белгийският тим се активизира в последните минути. Ориги стреля силно към южнокорейския вратар, той изби, но кълбото попадна във Вертонген и той откри резултата.

78'
  • Последна смяна в състава на Южна Корея. На мястото на Ку Джа-Чеол влиза Жи Донг Вон

74'
  • Миралас центрира от корнер, но Ориги стреля неточно, кълбото се отклони от бранител на Южна Корея, но съдията даде аут.

73'
  • Вертонген стреля над вратата на корейския вратар

70'
  • Нова смяна в състава на Южна Корея. Излиза Ук влиза Ким Бо-Кюн

68'
  • Чун падна в наказателното поле на Белгия, но съдийски сигнал не последва

66'
  • Опасна атака за Южна Корея, но белгийците действат добре и предотвратиха опасността чрез Ян Вертонген.

65'
  • Още една смяна за Белгия. На мястото на Янузай влезе Шадли.

63'
  • Смяна в състава на Белгия. Ориги влиза на мястото на Мертенс

62'
  • Мертенс стреля, неточно

60'
  • Фелаини се впусна в белгийска атака, стигна до наказателното поле и се строполи в него, но дузпа нямаше.

56'
  • Лий Хо започна доста добре, след като се появи на терена, но при поредната опасност пред Куртоа, стражът на Белгия изби в корнер

52'
  • Ки стреля отдалеч, но кълбото излезе в аут, доста встрани от вратата.

51'
  • И Муса Дембеле влезе в тефтерчето на главния съдия. Получава жълт картон.

50'
  • Смяна в състава на Южна Корея. Влиза Лий на мястото на Хан.

48'
  • Второто полувреме започна

46'
  • Край на първата част. Южна Корея и Белгия се оттеглиха на почивката при резултат 0:0, но европейците са с човек по-малко.

45+3'
  • Дефур настъпи с крак Ким Шин-Ук и получи директен червен картон, оставяйки съотборниците си в намален състав. Това стана около централната линия на терена в половината на Южна Корея.

45'
  • Мертенс пробва рефлекса на Гю с далечен удар, уловен от стража на Южна Корея.

43'
  • Нарушение срещу Янузай. Последва пряк свободен удар. Вертонген стреля пряво в тялото на корейски бранител

38'
  • Хон-Джеон Хо получава жълт картон за нарушение

36'
  • Нова опасност пред белгийската врата, но гол отново нямаше

32'
  • Ки със страхотен удар затрудни Куртоа, но той се справи добре и изби кълбото.

30'
  • Дрийс Мертенс пропусна да открие резултата като от 7-8 метра прати топката високо над напречната греда.

25'
  • Миралас пробва опасна атака за Белгия, но тя пропадна.

24'
  • Мертенс попада в положение на засада

21'
  • Вертонген пробва силен далечен удар по посока вратата на корейския тим, но той отиде далеч встрани.

19'
  • Ким Юн-Гуон стреля в аут след като засече подаване отдясно.

11'
  • Падане на футболист на Южна Корея в наказателното поле на Белгия, но съдията не отсъди дузпа.