• 74’ Александър Кержаков
  • 68’ Лий Кун-Хо
  • Край на мача.

90+5'
  • Добра атака на Русия, Кокорин по левия фланг навлезе почти до аут линията, центрира, но Самедов не успя да засече.

90+5'
  • 90+2'
  • Жълт картон за Ку.

90+2'
  • Ким Бо-Кюн заменя Хюнг-Мин Сон.

85'
  • Хан Кук-йон се нуждае от медицинска помощ.

83'
  • Корнер за Южна Корея, Ки центрира, но няма негов съотборник да засече.

81'
  • Само две минути трябваха на Кержаков да изравни. След разбъркване в пеналта, той бе най-съобразителен. Първо Дзагоев навърза защитата вдясно от вратата, стреля, ударът му бе блокиран, и след поредица от рикошети, Кержаков все пак намери вратата.

74'
  • Хон Джеон-Хо е принудително заменен от Хуан Сок-Хо

73'
  • Денисов заменя Глушаков

72'
  • Кержаков заменя Жирков

71'
  • Нова грешка на Акинфеев, и гол във вратата му! Лий Кун-Хо стреля силно, но в ръцете на Акинфеев, но стражът не успя да спре топката.

68'
  • 61'
  • Алан Дзагоев заменя Олег Шатов

60'
  • Лий Кун-Хо заменя Чу-Йон Парк

56'
  • 55'
  • Мощен удар на Ки, Акинфеев не успя да улови добре, изпусна топката, но поправи грешката си, преди друг играч на Корея да засече.

51'
  • Олег Шатов с официално предупреждение.

49'
  • Березутский опитва удар към корейската врата, но топката е от външната страна на мрежата.

47'
  • 46'
  • Начало на второто полувреме.

45+2'
  • 45+2'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Минута продължение на първото полувреме

45+1'
  • 41'
  • Хюнг-Мин Сон с добър опит да стреля, но топката прелита над гредата.

40'
  • Картон за Ки, Самедов пострада от сблъсъка.

30'
  • Първите 25 минути на мача преминават без особена интрига. Русия има сериозен превес, но атакува предимно с изсипани топки в пеналта.