65'
  • Меси напуска терена, дава лентата на Масчерано. Той е заменен от Рики Алварес

63'
  • 61'
  • Бърза атака за Аржентина, Рохо отляво нахлу в пеналта, и сви към Лео Меси, но той не успя да засече.

60'
  • Джувон Ошанива също получава картон

51'
  • Маркос Рохо реализира трети гол за Аржентина, след като добави центриране на Лавеци от корнер. Гарай също леко отклони кълбото, за да стигне до Рохо.

50'
  • Ново добро спасяване на Ениама, който изби удар на Ди Мария

49'
  • Жълт картон за Кенет Омеруо

47'
  • Гол на Муса. Страхотно извеждащо подаване намира Муса непокрит, и той бележи за 2:2!

47'
  • НАЧАЛО НА ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • Вижте кого има изобразен Лавеци върху тялото си - 45+3'
  • 45+3'

• КРАЙ НА ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ

45+3'
  • Шедьовърът на Лео 45+2'
  • Лео Меси отново бележи - отново в същия ъгъл, както преди минута, този път прекият свободен ъгъл е гол!

45+2'
  • Фантастично изпълнение на Меси от пряк свободен, Ениама вади топката от горния ляв ъгъл на вратата си с отлично спасяване.

44'
  • Центриране на Ди Мария, нищо опасно след корнера

40'
  • Бабатунде центрира в пеналта, но нямаше кой да засече

38'
  • Езекиел Лавеци заменя Агуеро, който получи някаква травма

38'
  • Агуеро получава медицинска помощ, ще трябва да напусне терена 37'
  • Пеп Гуардиола също е на мача 35'
  • Важно е да се запази спокойствие 34'
  • Натискът на Аржентина се засилва, и почти непрестанно топката е около пеналта на Нигерия.

32'
  • Удар на Одемвинге от разстояние, минава много далеч от гредата.

27'
  • Неточен удар на Ди Мария, Меси се протегна да засече, но не достигна топката

25'
  • Пряк свободен удар, Лео Меси центрира, но Оби Микел с глава прати топката в ръцете на Ениама.

20'
  • Пробив на Агуеро отдясно, ударът му по диагонала е право в ръцете на Ениама

15'
  • 13'
  • Опасно върната топка в задни позиции към Ениама, вратарят успя да изчисти с последни усилия.

11'
  • Удар на Гонсало Игуаин, оплита се от външната страна на мрежата.

9'
  • Муса изравни! Страхотен фалцов удар на Ахмед Муса отляво, след финт срещу Сабалета, намери далечния ъгъл на Ромеро.

4'
  • Гол! Лео Меси бележи! Първо топката се отби в гредата, след удар на Ди Мария, но последвалия супермощен шут на Меси от 12-13 метра бе безпощаден.